Priemyselná automatizácia

Priemyselná automatizácia

Priemyselná automatizácia MOTEA s.r.o. Košice  už od r. 2006 automatizuje výrobné a priemyselné zariadenia a dodáva riadiace systémy. Zabezpečujeme dodávku a servis plne automatizovaných technológií  pre priemysel a zákazníkom poskytujeme riešenia, ktoré priamo ovplyvňujú ich obchodný rast.

Sme autorizovaný predajcovia automatov značky Omron a Mitsubishi pre ktorých ponúkame komplexný servis.

Ponúkame komplex služieb od prvotných konzultácií o technológií, spracovanie výkresovej dokumentácie až po úspešné nasadenie priemyselnej automatizácie. Ponúkame taktiež servis nami dodávanej technológie alebo technológie tretích strán. Všetko je len otázka dohody. Pokiaľ sa jedná o presun technológie na nové miesto vieme zabezpečiť elektrické odpojenie a zova-napojenie elektrických komponentov.

Priemyselná automatizácia patrí medzi kľúčové služby poskytované našou spoločnosťou. V rámci našej obchodnej politiky kladieme dôraz na spoľahlivosť a rozšíriteľnosť. Taktiež zvykneme nasadzovať on-line vzdialený prístup pre lepšiu a efektívnejšiu opravu technologických celkov.

V dnešnom svete sa potreba automatizácie a priemyselnej informatiky neustále zvyšuje. Práve preto sa zameriavame na priemyselne riadené výrobné procesy ako aj riadenie konkrétnych technologických procesov.

Priemyselné automaty

Daodávka a servis priemyselných automatov. Ponúkame riadiace PLC systémy, pomocou ktorých možno riadiť automatizačnú techniku pre najrôznejšie aplikácie. 

Automatizácia technológií

Robotická a procesná automatizácia procesov umožňuje obrátiť pomer rutinnej a kreatívnej práce. Práve preto sme tu pre vás aby sme pomohli a navrhli Vám to najvhodnejšie riešenie.

Elektro projektovanie MaR

Ponúkame kompletnú projekčnú a inžiniersku činnosť v oblasti rozvodov NN a MaR. Projektovanie elektrických zariadení a projektovú dokumentáciu spracovávame podľa platných noriem.

Priemyselná informatika

-automatizácia technologických procesov
-tvorba priemyselných informačných systémov
-systémy automatizačnej techniky
-robotika

AKO VÁM POMÔŽEME?
Potrebujete riešenie z oblasti priemyselná automatizácia technologických procesov?
Potrebujete softvér na riadenie technológií?
Potrebujete merať, riadiť a spracovať veličiny?
Máte zastaraný riadiaci  systém a potrebujete ho modernizovať?
Chcete presunúť výrobnú linku?

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.