Dávkovanie olejov a kvapalín s ohrevom

Dávkovanie olejov a kvapalín s potrebou ohrevu

Ponúkame zariadenia na presné dávkovanie olejov a iných tekutín(kvapalín) podľa zadania od zákazníka. Štandardne sa stretávame s požiadavkou celoročnej prevádzky a potrebou zadanú tekutinu hriať na určitú prevádzkovú teplotu napr. 30-50°C.  Ak by sme napríklad v zime chceli túto tekutinu dávkovať a nebola by vyhriata mali by sme problém. Za týmto účelom sme vyvinuli unikátne zariadenie s výbornou cenou/výkon.

V portfóliu zariadení ktoré sme realizovali začíname pri čerpadlách na výkone 3dl/min a končíme až pri výkone 15l/min. K týmto zariadenia dodávame samostatné ohrievané a izolované nádoby určené na naplnenie zadanou tekutinou/olejom(50-1100litrové nádoby).  V prípade že by ste mali iné požiadavky vieme sa bez problémov dohodnúť.

Na priložených obrázkoch si môžete celé zariadenie prezrieť avšak výsledná podoba záleží od konkrétnej aplikácie. Celá zostava pozostáva z vyhrievanej nádoby, vyhrievaného čerpadla, vyhrievanej potrubnej trasy až do miesta dávkovania. Všetky tieto komponenty sú samozrejme izolované aby sa minimalizovali tepelné straty.

K tomuto všetkému dodávame aj malú skrinku s elektronikou kde sa nastavuje presná dávka, alebo zmiešavací pomer. Bez problémov sa vieme napichnúť na akékoľvek konkurenčné zariadenie a realizovať dávkovanie.

 

Referencie:

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre Vás.

davkovanie olejov tekutin kvapalin ohrev