Programovanie PLC automatov

Programovanie PLC automatov

Programovanie PLC automatovProgramovanie PLC automatov značky OMRON, Siemens a iných. Priemyselná automatizácia v rámci riadenia technologických strojov a strojných zariadení. Vieme zabezpečiť bezproblémovú prevádzku v priemyselných závodoch po celom Slovensku ale aj v zahraničí.

Naša firma sa zaoberá nasadzovaním a programovaním PLC automatov kde zabezpečujú bezproblémový chod prevádzky už viac než 15 rokov. Máme skúsenosti z oblasti riadenia moderných výrobných a montážnych liniek liniek ale i ťažkého priemyslu. Pritom ako štandard pre našich zákazníkov ponúkame export údajov na zabezpečený web kde majú neustále prístup k informáciám o dennej výrobe a iným kvalitatívnym parametrom. Človek zohráva úlohu už len pri kontrolovaní a analýze neštandardných situácií.

Pri návrhu a aplikácii používateľského rozhrania pre operátora dbáme na jednoduchosť, prehľadnosť a komfort ovládania. Všetky potrebné údaje sú zobrazované na obrazovke technologického počítača logicky, prehľadne a v reálnom čase. Softvér rozhrania vždy v prvom rade kopíruje požiadavky zákazníka a naše dlhoročné skúsenosti s automatizáciou a dolaďuje sa k jeho najvyššej spokojnosti. Programovanie PLC automatov na výrobných linkách realizujeme rýchlo a spoľahlivo. Prevažne sa zameriavame na značku OMRON.

Orientačne sa cena malých kompaktných systémov pohybuje v cenách od 100-300€, cena veľkých a výkonovo vyšších systémov v rozsiahlej konfigurácií môže dosahovať cenu 20 000 € i vyššiu. Vzhľadom k efektívnosti týchto systémov v priemysle nie sú tieto položky nijak závratné. Tato cena je ale hlavne závislá na systéme, ktorý má riadiť, pretože veľkú časť obstarávacích nákladov netvorí samotné PLC, ale práve snímače a napísanie funkčného programu. V prípade modulárnych systémov samozrejme aj počet samotných modulov.

Programovanie PLC automatov je naša práca a zábava.

Naši partneri: